Nesatricināmās Latvijas izglītības centrs

„Zināšanu mērķis – padarīt savu dzīvi tādu, lai būtu vērts to nodzīvot” – Mahariši

Deivida Linča fonds

Deivida Linča fonds dod iespēju un līdzekļus audzēkņiem, kas vēlas iemācīties meditēt TM centros, atveseļošanās programmas ietvaros, bērnu un jauniešu klubos, skolas programmu ietvaros (pēc skolas administrācijas ielūguma). Bērnu apmācība tiek veikta brīvprātīgi un ar vecāku atļauju, pie tam ģimenei, organizācijai vai skolai ne par ko nav jāmaksā. Bez tā fonds piešķir arī līdzekļus neatkarīgajiem zinātniskajiem izpētes institūtiem, lai tie varētu veikt pētījumus, par to, kā Transtendentālās meditācijas programma ietekmē intelektuālo attīstību un radošās prasmes, kā arī smadzeņu funkcionalitāti un akadēmiskās sekmes. Proti arī uz citiem mācību traucējošiem faktoriem – satraukumu, depresiju, alkohola un narkotiku lietošanu.

David Lynch Foundation for Consciousness-Based Education and 

“Es ceru jūs būsiet daļa no šī neparastā notikuma, un uzzināsiet kāpēc izmaiņas sākas iekšienē. Lai tās sākās ar jums. Es ar nepacietību gaidu tikšanās brīdi.” Deivids Linčs  http://www.davidlynchfoundation.org/

LINČA FONDS UNIVERSĀLĀ MIERA IDEĀLU

Linčs dalās pieredzē, ko guvis, pateicoties transcendentālajai meditācijai. “Ķerot lielo zivi” būs atklāsme ikvienam un jo īpaši palīdzēs cilvēkiem, kas meklē iespēju attīstīt savu radošo garu.                                http://ekiosks.lv/gramata/kerot-lielo-zivi

 

Deivids Linčs: Nu jau vairāk kā 30 gadu es „nirstu sevī” ar transtendentālās meditācijas palīdzību. Tas izmainīja manu dzīvi un manu pasauli. Un es neesmu viens. Miljoniem dažāda vecuma cilvēku, dažādu ticību un profesiju nodarbojas ar to pašu un gūst no tā lieliskus rezultātus.

Kādu dienu – un es ceru, ka tas notiks ļoti drīz – šāda „ieniršana sevī”, būs ar mērķi sagatavot mācību metodiku pilnā radošā prāta potenciāla atklāšanai, kļūs par standarta daļu katrā skolas mācību programmā. Stress mūsdienu pasaulē ieguļas laika gaitā arī mūsu bērnos. Un ir simtiem skolu ar tūkstošiem skolēnu, kas grib tik galā ar šo stresa problēmu un atklāt katra bērna pilno potenciālu ar „Izglītība pamatojoties uz apziņas attīstību” programmas palīdzību.

Atgādināsim, ka Deivids Linčs aktīvi vāc līdzekļus priekš sava fonda, kura mērķis ir izglītība uz apziņas attīstības pamata visā pasaulē. Šī mērķa kodolā ir transtendentālā meditācija.

Linčs diezgan atklāti par to visu stāstīja televīzijas pārraidē Francija24 TV kanālā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: