Nesatricināmās Latvijas izglītības centrs

„Zināšanu mērķis – padarīt savu dzīvi tādu, lai būtu vērts to nodzīvot” – Mahariši

Maharišas 1% Efektu

Fizikā pastāv Meisnera Efekts – supervadāmība – kad, mazinoties temperatūrai, metāls maina savas īpašības – elektroni no haotiska stāvokļa pāriet sakārtotajā, koherentā un magnētiskais lauks vairs nekad neies cauri metālam, bet metīs tam līkumu (piemēram, alva).

Tāpat arī sabiedrībā – strespilna sabiedrība viegli pakļaujas ārējai ietekmei. Bat, ja vismaz 1% no iedzīvotājiem pielieto TM tehniku, jau veidojas koherence, sakārtotība – to nosauca par  Maharišas 1% Efektu (tas ir līdzīgi kā iedomāties ezeru), (kareivji iet kāja pie kājas pa tiltu). Pasaulē jau ir vairāk kā 900 pilsētas, kurām ir šis 1% meditājošo (ievērojot tradīcijas, kad tas tiek sasniegts, pilsētas mērs uzstājas ar milzīgu torti). Tā lūk, meditējot, cilvēki apdāvina gan sevi, gan savu pilsētu – savu valsti.

Viņi atdzīvina Vienoto lauku un nostiprina vispasaules apziņu. Tāda pieeja mieram atšķiras no pieejas panākt mieru ar cīņas palīdzību.

Jau 1972. gadā Mahariši pasludināja Vispasaules plānu, kura Mērķis – nodrošināt TM tehniku pieejamu ikvienam, un lai tas būtu sākums miermīlīgas, ideālas sabiedrības izveidei, kuras raksturīpašības būtu:

– pareiza izglītība;

– laba veselība;

– dinamisks progress,

– miers un harmonija.

Bez tam, grupas daudzumu var samazināt līdz √-1%, ja pielietot padziļinātu praksi uz TM bāzes – ТМ-sidhi programmu ar jogiskiem lidojumiem – YOGIC FLYING. Internetā var atrast doktora Džona Hegelina detalizētu lekciju „Lidojuma fizika”. Tā ir pārbaudīta tehnoloģija, ar kuras palīdzību tiks ieviests miers visā pasaulē.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: