Nesatricināmās Latvijas izglītības centrs

„Zināšanu mērķis – padarīt savu dzīvi tādu, lai būtu vērts to nodzīvot” – Mahariši

Miera tehnoloģija

Pasaulē zinātnieki ir izstrādājuši miera tehnoloģiju uz Zemes. Militārajiem rūpniekiem miers nav izdevīgs, taču evolūcija iet uz priekšu un Rasošā prāta Zinātne piedāvā šīs problēmas atrisinājumu.

No vēstures mēs redzam, ka nevienai valdībai neizdevās atbrīvot savu tautu no ciešanām. Mūsdienās ikvienu vadītāju, kurš apzinās savu atbildību, nevar nenodarbināt jautājums – „Ko vēl es varu izdarīt savas tautas labā?”

Man būs patīkami izstāstīt un izanalizēt šī jautājuma galvenās sastāvdaļas:

1. Kad mēs runājam par zaļu mežu, prātā mums nāk daudz zaļu koku. Kad mēs runājam par mierīgu pasauli, mēs runājam par pasauli, kura sastāv no miermīlīgiem cilvēkiem.

2. Cilvēks ir sabiedrības fundamentāla sastāvdaļa. Miermīlīgi cilvēki nodibina miermīlīgas ģimenes, miermīlīgas ģimenes veido miermīlīgas tautas, bet miermīlīgas tautas dabiskā veidā veido miermīlīgu pasauli.

3. Mēs varam vispasaules miera lielo problēmu sadalīt sīkās problēmās un atrisināt tās individuālās cilvēka dabas līmenī, t.i., ja katram cilvēkam, visiem ļaudīm nest mieru – problēma tiks atrisināta.

Mēs ievērojam, ja cilvēki slikti sadzīvo – nemitīga neapmierinātība, strīdi, žēlojas uz veselību, uz bērniem, lamājas – tas viss uzkrājas atmosfērā. Tas nogulstnējas viņu mājās, un ir uzreiz jūtams – gribas mukt projām no mājas. Ja cilvēki atrodas ārpus mājas, viņiem negribas turp atgriezties. Ar valsti ir tāda pati situācija kā ar māju. Mēs īpaši nevēlamies braukt ekskursijā uz valsti, kurā cilvēki dzīvo stresā vai tur pastāv kaut kāda spriedze. Un kamēr cilvēki dzīvos stresā, vispasaules miers būs un paliks nepieejama, apstrakta ideja

Un zinātne apstiprināja – ka, ja noteikts cilvēku daudzums regulāri iegrimst dziļākajo apziņas slāņos, tie ietekmē apkārtējo vidi un kolektīvās apziņas lauku. Uzlabo valstī dzīves līmeni un katra cilvēka individuālo apziņu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: